Jak oswoić lęk przed porodem? – warsztat w CPP METANOIA

Zapraszamy do CPP METANOIA w Płocku 22 czerwca 2017 r. o godz. 18:30 na warsztat dla przyszłych mam z Doulą, fizjoterapeutą, promotorem karmienia piersią i doświadczoną mamą Ewą Woźnicką.

„Ciąża to dla kobiety czas wyjątkowy i niezwykły, poród to wydarzenie przełomowe. Niestety, często kojarzy się z bólem i łączy z lękiem. Co możemy zrobić, żeby to zmienić? Jak możemy przygotować się do porodu, żeby pozbyć się lęku, a ciąża i poród stały się najpiękniejszym przeżyciem w naszym życiu? Kobieta pragnąca przeżyć ciążę, poród i wczesne macierzyństwo w sposób harmonijny i optymalny dla oczekiwanego Maleństwa może, stosując proste techniki i zdobywając odpowiednią wiedzę, nauczyć się trzech rzeczy:

  • rozpoznawania swoich prawdziwych potrzeb,
  • słuchania komunikatów własnego ciała i podświadomości,
  • nawiązywania takiej komunikacji z otoczeniem, także z personelem medycznym, by mieć pełną kontrolę nad aktem rodzenia”.

Poród bez lęku jest możliwy!!!

Można też nauczyć się sztuki rodzenia, bo nasze ciała zapomniały o niej!!!

Trzeba zmienić tylko SWOJE DOTYCHCZASOWE MYŚLENIE !!!

To spotkanie będzie pomocne ?

Zapraszamy na PIERWSZE TAKIE W PŁOCKU warsztaty z doświadczoną mama czwórki dzieci, fizjoterapeutą, promotorem karmienia i DOULĄ przygotowujące kobiety do ciąży i porodu. Doula (czyt. dula) to wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta zapewniająca ciągłe niemedyczne, fizyczne, emocjonalna i informacyjne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie.

KONIECZNE ZAPISY drogą mailową lub sms ?

e-mai: ewawoznicka2@gmail.com

sms na tel.: 501 012 812

Data: czwartek 22 czerwca 2017 r. godz. 18:30

Miejsce: Centrum Psychologiczno-Pastoralne METANOIA w Płocku, ul. Kobylińskiego 21A

Koszt: 25 zł płatne na miejscu (opłatą obejmuje korzystanie z sali, kawę, herbatę i smaczne ciasteczko :). Prowadząca nie pobiera opłat za prowadzenie warsztatów.

ZAPRASZAMY – WARTO!!!

Skip to content