Doradcy Życia Rodzinnego

doradcy-foto

Rekolekcje dla Doradców Życia Rodzinnego w 2016 r.

Aby zostać Doradcą Życia Rodzinnego, należy odbyć specjalny kurs, organizowany przez Duszpasterstwo Rodzin, następnie uczestniczyć w rekolekcjach dla Doradców Życia Rodzinnego.

W Diecezji Płockiej Doradca Życia Rodzinnego otrzymuje roczną misję kanoniczną Biskupa Płockiego, którą uroczyście wręcza Diecezjalny Duszpasterz Rodzin podczas dorocznych rekolekcji (pierwszy weekend października). Wcześniej Ksiądz Proboszcz występuje z pisemną prośbą o przedłużenie misji dla doradcy życia rodzinnego, którą podpisuje również zainteresowany doradca. Pismo należy dostarczyć do Wydziału Duszpasterskiego do dn. 10 września każdego roku. W przeciwnym razie dana osoba nie będzie mogła pełnić posługi doradcy na najbliższy rok.

Formularz wniosku: pobierz tutaj.

Misje kanoniczne od Biskupa Płockiego na rok 2016/2017 otrzymali:

  1. Adamowska Maria Janina – par. pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  2. Benecka-Rychcik Joanna – par. pw. św. Stanisława BM w Mławie
  3. Berezowska Luiza Kinga – par. pw. Świętego Krzyża w Płocku
  4. Betlejewska Edyta Anna – par. pw. Św. Stanisława Kostki w Rypinie
  5. Betlejewski Tomasz – par. pw. Św. Stanisława Kostki w Rypinie
  6. Bil Monika – par. pw. św. Mikołaja w Gąbinie
  7. Borkowska Katarzyna – par. pw. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym
  8. Brodalka Anna – par. pw. św. Floriana w Orszymowie
  9. Brusk-Zaręba Katarzyna – par. pw. św. Walentego w Gzach
  10. Celebucka Halina – par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  11. Czernik Aldona – par. pw. św. Wojciecha w Nasielsk
  12. Dołęgowska Emilia – par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą
  13. Duchewicz Wiesława – par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach
  14. Dygan Marta – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  15. Rafał Dygan – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  16. Frejnik Katarzyna – par. pw. św. Józefa w Sarnowie
  17. Gaś – Góralczyk Katarzyna Monika – par. pw. św. Wojciecha w Przasnyszu
  18. Herudzińska Agnieszka – par. pw. św. Jakuba w Bożewie
  19. Infulecki Dawid – par. pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Ciechanowie
  20. Jatkowska Katarzyna – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  21. Jatkowska Małgorzata – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  22. Jaworska Henryka Hanna – par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą
  23. Kaszuba Agnieszka – par. pw. św. Mateusza w Pułtusku
  24. Kostkiewicz Ewa – par. pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie
  25. Krajewska Bogusława – par. pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu
  26. Kraśniewska Alina – par. pw. św. Stanisława BM w Bieżuniu
  27. Laskowska Danuta – par. pw. św. Anny w Serocku
  28. Listkowska Marta – par. pw. św. Jadwigi królowej w Płocku
  29. Maćkiewicz Sylwia – pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  30. Majewska Katarzyna – par. pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegowie
  31. Marynowska Małgorzata Ewa – par. pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  32. Melzacka Renata – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  33. Młotkowska Maria – par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bodzanowie
  34. Morawska Teresa – par. pw. św. Franciszka w Ciechanowie
  35. Nosarzewska Małgorzata – par. pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
  36. Obrębska Jolanta – par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  37. Olszewska Katarzyna – par. pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku
  38. Petrykowska Małgorzata – par. pw. św. Zygmunta w Kraszewie
  39. Pęcherzewska Krystyna – par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  40. Piątkowska Danuta – par. pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie
  41. Popłonkowska Małgorzata – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  42. Pruchniewska Elżbieta – par. pw. św. Jana Nepomucena w Zieluniu
  43. Prusińska Bożena Anna – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  44. Ratkowska Magdalena – par. pw. św. Marcina w Słupnie
  45. Romanewicz Elżbieta – par. pw. św. Wojciecha w Raciążu
  46. Roszkiewicz Elżbieta – par. pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim
  47. Rucińska Małgorzata – par. pw. św. Mikołaja w Gąbinie
  48. Rudzińska Ewa – par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku
  49. Rutkowska Agnieszka – par. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim
  50. Rychlik Alicja – par. pw. św. Katarzyny w Gradzanowie
  51. Rychlik Krzysztof – par. pw. św. Katarzyny w Gradzanowie
  52. Sadłowska Lucyna – par. pw. św. Stanisława Kostki w Ostrowitem
  53. Sitek Krystyna – par. pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku
  54. Smagacz Małgorzata – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  55. Stania Skalska Anna – par. pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku
  56. Skalski Marek – par. pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku
  57. Stawska Beata – par. pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie
  58. Stępień Marcin – par. pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie
  59. Stupecka Aleksandra – par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku
  60. Stupecki Piotr – par. pw. matki Bożej Fatimskiej w Płocku
  61. Szeliga Anna Teresa – par. pw. Wszystkich Świętych w Gozdowie
  62. Śpiegowska Edyta – par. pw. matki Bożej Częstochowskiej w Soczewce
  63. Świetlicka Anna – par. pw. Świętej Rodziny w Mławie
  64. Tomaszewska Bożena – par. pw. św. Wojciecha w Przasnyszu
  65. Tomczak Małgorzata – par. pw. św. Anny w Miszewie Murowanym
  66. Wierzbicka Bogumiła – par. pw. św. Stanisława BM w Dobrzykowie
  67. Wiśniewska Aldona – par. pw. św. Stanisława BM w Glinojecku
  68. Wiśniewski Artur – par. pw. św. Stanisława BM w Glinojecku
  69. Zawadzki Mateusz – par. pw. Matki Boskiej Pocieszycielki Strapionych w Winnicy
  70. Zielińska Agnieszka – par. pw. św. Bartłomieja w Świedziebni
  71. Zielińska Edyta – par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku