Doradcy Życia Rodzinnego

Rekolekcje dla doradców życia rodzinnego, Popowo, 2019 r.

 

Rekolekcje dla doradców życia rodzinnego w 2018 r.

Aby zostać Doradcą Życia Rodzinnego, należy odbyć specjalny kurs, organizowany przez Duszpasterstwo Rodzin, następnie uczestniczyć w rekolekcjach dla Doradców Życia Rodzinnego.

W Diecezji Płockiej Doradca Życia Rodzinnego otrzymuje roczną misję kanoniczną Biskupa Płockiego, którą uroczyście wręcza Diecezjalny Duszpasterz Rodzin podczas dorocznych rekolekcji (pierwszy weekend października). Wcześniej Ksiądz Proboszcz występuje z pisemną prośbą o przedłużenie misji dla doradcy życia rodzinnego, którą podpisuje również zainteresowany doradca. Pismo należy dostarczyć do Wydziału ds. Rodzin do dn. 20 września każdego roku. W przeciwnym razie dana osoba nie będzie mogła pełnić posługi doradcy na najbliższy rok.

Formularz wniosku do pobrania tutaj.

Misje kanoniczne od Biskupa Płockiego Piotra Libery na rok 2019/2020 otrzymali następujący Doradcy Życia Rodzinnego:

  1. Adamowska Maria Janina – parafia pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  2. Bałdyga Teresa – parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbego w Płońsku
  3. Benecka–Rychcik Joanna – parafia pw. św. Stanisława BM w Mławie
  4. Berezowska Luiza Kinga – parafia pw. św. Stanisława Kostki w Płocku
  5. Betlejewska Edyta Anna – parafia pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  6. Betlejewski Tomasz – parafia pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  7. Boniakowska Agnieszka – parafia pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie
  8. Borkowska Katarzyna – parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym
  9. Brodalka Anna – parafia pw. św. Floriana w Orszymowie
  10. Brusk–Zaręba Katarzyna – parafia pw. św. Walentego w Gzach
  11. Celebucka Halina – parafia pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  12. Chalimoniuk Agnieszka – parafia pw. Narodzenia NMP w Popowie Kościelnym
  13. Czerniawska Anna – parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  14. Czerniawski Grzegorz – parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  15. Czernik Aldona – parafia pw. św. Wojciecha w Nasielsk
  16. Dołęgowska Emilia Małgorzata – parafia pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą
  17. Duchewicz Wiesława – parafia pw. św. Floriana w Proboszczewicach
  18. Dygan Marta – parafia pw. św. Urbana w Baboszewie
  19. Dygan Rafał – parafia pw. św. Urbana w Baboszewie
  20. Eliasz Bożenna – parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim
  21. Frejnik Katarzyna – parafia pw. św. Józefa w Sarnowie
  22. Gadomska Agnieszka – parafia pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
  23. Goś–Góralczyk Katarzyna Monika – parafia pw. św. Wojciecha w Przasnyszu
  24. Grzywińska Justyna – parafia pw. św. Floriana w Chamsku
  25. Gzylewska Agnieszka – parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbego w Płońsku
  26. Jatkowska Katarzyna – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  27. Jatkowska Małgorzata – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  28. Jaworska Henryka Hanna – parafia pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą
  29. Justat Joanna – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  30. Justat Łukasz – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  31. Kania Maria – parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  32. Kasińska Agnieszka – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  33. Kaszuba Agnieszka – parafia pw. św. Mateusza w Pułtusku
  34. Kostkiewicz Ewa – parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie
  35. Krajewska Bogusława – parafia pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu
  36. Kraśniewska Alina – parafia pw. św. Stanisława BM w Bieżuniu
  37. Kuceł Katarzyna – parafia pw. św. Antoniego w Zegrzu
  38. Kuczmarska–Biler Justyna – parafia pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  39. Kuczmarski Marcin – parafia pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  40. Laskowska Danuta – parafia pw. św. Anny w Serocku
  41. Listkowska Marta – parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku
  42. Listkowski Marcin – parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku
  43. Maćkiewicz Sylwia – pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  44. Majewska Katarzyna – parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegowie
  45. Marynowska Małgorzata Ewa – parafia pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  46. Młotkowska Maria – parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Bodzanowie
  47. Morawska Teresa – parafia pw. św. Franciszka w Ciechanowie
  48. Nosarzewska Małgorzata – parafia pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
  49. Olszewska Hanna – parafia pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie
  50. Olszewska Katarzyna – parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku
  51. Petrykowska Małgorzata – parafia pw. św. Zygmunta w Kraszewie
  52. Pęcherzewska Krystyna – parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  53. Piątkowska Danuta – parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie
  54. Plebaniak Małgorzata – parafia pw. św. Stanisława BM w Drobinie
  55. Popłonkowska Małgorzata – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  56. Pruchniewska Elżbieta – parafia pw. św. Jana Nepomucena w Zieluniu
  57. Prusińska Bożena Anna – parafia pw. św. Urbana w Baboszewie
  58. Puszcz Hubert – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu
  59. Puszcz Karolina – parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu
  60. Ratkowska Magdalena – parafia pw. św. Marcina w Słupnie
  61. Romanewicz Elżbieta Zofia – parafia pw. św. Wojciecha w Raciążu
  62. Roszkiewicz Elżbieta – parafia pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim
  63. Rudzińska Ewa – parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku
  64. Rutkowska Agnieszka – parafia św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim
  65. Sadłowska Lucyna – parafia pw. św. Stanisława Kostki w Ostrowitem
  66. Skalski Marek – parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku
  67. Stania–Skalska Anna – parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku
  68. Stawska Beata – parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie
  69. Straszak Joanna – parafia pw. św. Józefa w Makowie Mazowieckim
  70. Stupecka Aleksandra – parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku
  71. Stupecki Piotr – parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku
  72. Świercz Piotr – parafia pw. św. Piotra w Ciechanowie
  73. Świetlicka Anna Edyta – parafia pw. Świętej Rodziny w Mławie
  74. Tabor Mirosława – parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbego w Płońsku
  75. Tabor Sławomir – parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbego w Płońsku
  76. Tomaszewska Bożena – parafia pw. św. Wojciecha w Przasnyszu
  77. Tomczak Małgorzata – parafia pw. św. Anny w Miszewie Murowanym
  78. Tomczak Sławomir – parafia pw. św. Anny w Miszewie Murowanym
  79. Tomczak Sylwia – parafia pw. św. Anny w Miszewie Murowanym
  80. Wierzbicka Bogumiła – parafia pw. św. Stanisława BM w Dobrzykowie
  81. Wiśniewska Aldona – parafia pw. św. Stanisława BM w Glinojecku
  82. Wiśniewski Artur – parafia pw. św. Stanisława BM w Glinojecku
  83. Wybult Witold Jacek – parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku
  84. Zawadzki Mateusz – parafia pw. Matki Boskiej Pocieszycielki Strapionych w Winnicy
  85. Zawodniak Joanna Urszula – parafia pw. św. Onufrego w Staroźrebach
  86. Zielińska Agnieszka – parafia pw. św. Bartłomieja w Świedziebni
  87. Zielińska Edyta – parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

Doradcy Życia Rodzinnego Diecezji Płockiej według dekanatów w 2019/2020 r.:

Dekanat Bielski

  1. Duchewicz Wiesława – par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach
  2. Olszewska Katarzyna – par. pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku
  3. Zawodniak Joanna Urszula – par. pw. św. Onufrego w Staroźrebach

Dekanat Bodzanowski

  1. Młotkowska Maria – par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bodzanowie
  2. Tomczak Małgorzata – par. pw. św. Anny w Miszewie Murowanym
  3. Tomczak Sławomir – par. pw. św. Anny w Miszewie Murowanym
  4. Tomczak Sylwia – par. pw. św. Anny w Miszewie Murowanym

Dekanat Ciechanowski Wschodni

  1. Morawska Teresa – par. pw. św. Franciszka w Ciechanowie
  2. Petrykowska Małgorzata – par. pw. św. Zygmunta w Kraszewie

Dekanat Ciechanowski Zachodni

  1. Boniakowska Agnieszka – par. pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie
  2. Olszewska Hanna – par. pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie
  3. Świercz Piotr – par. pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie

Dekanat Dobrzyński n. Drwęcą

  1. Dołęgowska Emilia Małgorzata – par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą
  2. Jaworska Henryka Hanna – par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą
  3. Sadłowska Lucyna – par. pw. św. Stanisława Kostki w Ostrowitem

Dekanat Dobrzyński n. Wisłą

brak

Dekanat Dzierzgowski

  1. Borkowska Katarzyna – par. pw. św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym
  2. Rudzińska Ewa – par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku

Dekanat Gąbiński

  1. Wierzbicka Bogumiła – par. pw. św. Stanisława BM w Dobrzykowie

Dekanat Gostyniński

  1. Kostkiewicz Ewa – par. pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie
  2. Piątkowska Danuta – par. pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie

Dekanat Makowski

  1. Roszkiewicz Elżbieta – par. pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim
  2. Straszak Joanna – par. pw. św. Józefa w Makowie Mazowieckim

Dekanat Mławski Wschodni

  1. Benecka-Rychcik Joanna – par. pw. św. Stanisława BM w Mławie
  2. Świetlicka Anna Edyta – par. pw. Świętej Rodziny w Mławie

Dekanat Mławski Zachodni

brak

Dekanat Nasielski

  1. Czernik Aldona – par. pw. św. Wojciecha w Nasielsku
  2. Majewska Katarzyna – par. pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegocinie
  3. Zawadzki Mateusz – par. pw. Matki Boskiej Pocieszycielki Strapionych w Winnicy

Dekanat Płocki Wschodni

  1. Berezowska Luiza Kinga – par. pw. św. Stanisława Kostki w Płocku
  2. Ratkowska Magdalena – par. pw. św. Marcina w Słupnie
  3. Skalski Marek – par. pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku
  4. Stania–Skalska Anna – par. pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku
  5. Stupecka Aleksandra – par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku
  6. Stupecki Piotr – par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku

Dekanat Płocki Zachodni

  1. Listkowska Marta – par. pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku
  2. Listkowski Marcin – par. pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku
  3. Wybult Witold – par. pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku

Dekanat Płoński Północny

  1. Bałdyga Teresa – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  2. Dygan Marta – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  3. Dygan Rafał – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  4. Gzylewska Agnieszka – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  5. Jatkowska Katarzyna – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  6. Jatkowska Małgorzata – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  7. Justat Joanna – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  8. Justat Łukasz – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  9. Kasińska Agnieszka – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  10. Popłonkowska Małgorzata – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  11. Prusińska Bożena Anna – par. pw. św. Urbana w Baboszewie
  12. Tabor Mirosława – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku
  13. Tabor Sławomir – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku

Dekanat Płoński Południowy

  1. Czerniawska Anna Małgorzata – par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  2. Czerniawski Grzegorz – par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  3. Kania Maria – par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  4. Pęcherzewska Krystyna – par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku
  5. Zielińska Edyta – par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

Dekanat Przasnyski

  1. Gadomska Agnieszka – par. pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
  2. Goś-Góralczyk Katarzyna Monika – par. pw. św. Wojciecha w Przasnyszu
  3. Nosarzewska Małgorzata – par. pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
  4. Tomaszewska Bożena – par. pw. św. Wojciecha w Przasnyszu

Dekanat Pułtuski

  1. Brusk-Zaręba Katarzyna – par. pw. św. Walentego w Gzach
  2. Kaszuba Agnieszka – par. pw. św. Mateusza w Pułtusku

Dekanat Raciąski

  1. Plebaniak Małgorzata – par. pw. św. Stanisława BM w Drobinie
  2. Romanewicz Elżbieta Zofia – par. pw. św. Wojciecha w Raciążu

Dekanat Rypiński

  1. Adamowska Maria Janina – par. pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  2. Betlejewska Edyta Anna – par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  3. Betlejewski Tomasz – par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  4. Celebucka Halina – par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  5. Kuczmarska–Biler Justyna – par. pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  6. Kuczmarski Marcin – par. pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  7. Maćkiewicz Sylwia – par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie
  8. Marynowska Małgorzata Ewa – par. pw. Świętej Trójcy w Rypinie
  9. Zielińska Agnieszka – par. pw. św. Bartłomieja w Świedziebni

Dekanat Serocki

  1. Chalimoniuk Agnieszka – par. pw. Narodzenia NMP w Popowie Kościelnym
  2. Kuceł Katarzyna – par. pw. św. Antoniego w Zegrzu
  3. Laskowska Danuta – par. pw. św. Anny w Serocku

Dekanat Sierpecki

  1. Krajewska Bogusława – par. pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu
  2. Puszcz Hubert – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu
  3. Puszcz Karolina – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu

Dekanat Strzegowski

  1. Wiśniewska Aldona – par. pw. św. Stanisława BM w Glinojecku
  2. Wiśniewski Artur – par. pw. św. Stanisława BM w Glinojecku

Dekanat Tłuchowski

  1. Stawska Beata – par. pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie

Dekanat Wyszogrodzki

  1. Brodalka Anna – par. pw. św. Floriana w Orszymowie

Dekanat Zakroczymski

  1. Eliasz Bożenna – par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim
  2. Rutkowska Agnieszka – par. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim

Dekanat Żuromiński

  1. Frejnik Katarzyna – par. pw. św. Józefa w Sarnowie
  2. Grzywińska Justyna – par. pw. św. Floriana w Chamsku
  3. Kraśniewska Alina – par. pw. św. Stanisława BM w Bieżuniu
  4. Pruchniewska Elżbieta – par. pw. św. Jana Nepomucena w Zieluniu