Spotkania w dekanatach

Miejsca i terminy Spotkań dla narzeczonych
w dekanatach diecezji płockiej w 2020 r.

Poniżej, na mapie diecezji płockiej, można odnaleźć informacje o Spotkaniach dla narzeczonych (cztery spotkania po 2 godziny w odstępie tygodniowym + dwie indywidualne wizyty pary u doradcy życia rodzinnego), odbywających się w poszczególnych dekanatach.

Po najechaniu na wybrane miejsce wyświetlą się podstawowe dane, które można skonsultować także po wybraniu i kliknięciu w dany dekanat.

 

Dobrzyń nad Drwęcą

Parafia pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą Termin: 16 i 23 lutego, 1 i 8 marca 2020 r.; 26 kwietnia, 3, 10 i 17 maja 2020 r.; 6, 13, 20 i 27 września 2020 r. Prowadzący: ks. Jarosław Kulesza, ks. Tomasz Kaszanek, ks. Tomasz Gerek, pani Henryka Jaworska, pani Emilia Dołęgowska Kontakt: tel. 56 683-23-30; e-mail: katarzynadobrzyn@wp.pl

Rypin

Brak informacji.

Żuromin

Parafia pw. św. Antoniego w Żurominie Termin: 29 lutego, 7, 14 i 21 marca 2020 r.; 9, 16, 23 i 30 maja 2020 r.; 6, 13, 20 i 27 czerwca 2020 r.; 5, 19, 26 września i 3 października 2020 r. (sala klasztorna, godz. 19.00) Prowadzący: ks. Robert Bessert, pani Katarzyna Frejnik, pani Elżbieta Pruchniewska, pani Alina Kraśniewska Kontakt: tel. 23 657-25-00

Mława Zachód

Parafia pw. św. Stanisława BM w Mławie Termin: 1, 8, 15, 22 lutego 2020 r.; 7, 14, 21, 28 marca 2020 r.; 4, 18, 25 kwietnia i 2 maja 2020 r.; 9, 16, 23, 30 maja 2020 r.; 6, 13, 20, 27 czerwca 2020 r.; 4, 11, 18, 25 lipca 2020 r.; 5, 12, 19, 26 września 2020 r.; 3,10,17, 24 października 2020 r. (sala „Nazaret”, ul. 3 Maja; w godz. 10.00 – 12.00) Prowadzący: ks. Karol Kaniecki, ks. Krzysztof Szwejkowski, ks. Marek Grabowik, pani Joanna Benecka-Rychcik, pani Anna Świetlicka Kontakt: 23 654-41-48

Dzierzgowo

Parafia św. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku Termin: 29 lutego, 7, 14 i 23 marca 2020 r. (godz. 19.00) Prowadzący: ks. Piotr Joniak, ks. Marcin Stankiewicz, pani Ewa Rudzińska Kontakt: tel. 23 671-57-44; e-mail: marcinsen@o2.pl

Tłuchowo

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie Termin: 7, 14, 21, 28 marca 2020 r.; 30 maja, 6, 13 i 20 czerwca 2020 r.; 5, 12, 19 i 26 września 2020 r. (sala katechetyczna w Tłuchowie, godz. 19.00) Prowadzący: ks. Jarosław Jakubowski, pani Beata Stawska Kontakt: tel. 54 287-75-35

Sierpc

Parafia św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu Termin: 7, 15, 22, 28 marca 2020 r.; 4, 12, 19, 25 kwietnia 2020 r.; 2, 20, 17, 23 maja 2020 r.; 6, 14, 21, 27 czerwca 2020 r.; 4, 12, 19, 25 lipca 2020 r.; 3, 11, 18, 24 października 2020 r. (sala katechetyczna parafii farnej, godz. 18.30-20.00 w soboty oraz 10.30-12.00 w niedziele) Prowadzący: ks. Tomasz Tomczak, ks. Mateusz Kawczyński, ks. Adam Kowalski, pani Bogumiła Krajewska, pani Bożena Tybuszewska Kontakt: tel. 24 275-70-91, 24 275-22-33

Raciąż

Parafia pw. św. Wojciecha w Raciążu Termin: 1, 8, 15, 22 marca 2020 r.; dodatkowo w czerwcu 2020 r. (sala parafialna, godz. 15.00) Prowadzący: ks. Łukasz Gach, pani Elżbieta Romanewicz, pani Małgorzata Plebaniak Kontakt: tel. 512-904-263; e-mail: lkszgch@o2.pl

Strzegowo

Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ratowie Termin: 15-17 maja 2020 r. Prowadzący: ks. Bogdan Pawłowski Kontakt: kontakt@sanktuarium-ratowo.pl; tel. 505-264-400

Ciechanów Zachód

Parafia pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie Termin: 7, 14, 21, 28 marca 2020 r.; 9, 16, 23, 30 maja 2020 r. (sala katechetyczna w kościele, w godz. 19.00 – 21.00) Prowadzący: ks. Sławomir Filipski, ks. Marek Michalski, ks. Roman Zieliński, Agnieszka Boniakowska, Hanna Olszewska, Piotr Świercz Kontakt: tel. 23 673-85-52 Parafia pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Ciechanowie Termin: 7, 14, 21, 28 marca 2020 r.; 6, 13, 20, 27 czerwca 2020 r.; 5, 12, 19, 26 września 2020 r. (sala katechetyczna na plebanii, w godz. 19.00 – 21.00) Prowadzący: ks. Jan Jóźwiak, ks. Tomasz Dec, ks. Łukasz Kamiński, Agnieszka Boniakowska, Hanna Olszewska, Piotr Świercz Kontakt: tel. 23 672-46-66

Przasnysz

Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu Termin: 5, 12, 19, 26 stycznia 2020 r.; 1, 8, 15, 22 marca 2020 r.; 7, 14, 21, 28 czerwca 2020 r; godz. 15.00–17.00 Prowadzący: ks. Romuald Ciesielski Kontakt: tel. 29 752-39-93 Parafia pw. św. Wojciecha w Przasnyszu Termin: 2, 9, 16, 23 lutego 2020 r.; 3, 10, 17, 24 maja 2020 r.; 6, 13, 20, 27 września 2020 r; w godz. 15.00–17.00 Prowadzący: ks. Andrzej Maciejewski Kontakt: tel. 29-752-50-77; e-mail: kancelaria@faraprzasnysz.pl

Ciechanów Wschód

Parafia pw. św. Józefa w Ciechanowie Termin: marzec, maj, wrzesień, listopad 2020 r. w sali parafialnej Prowadzący: ks. Michał Podgórski, ks. Piotr Stasiński, pani Krystyna Kołakowska Kontakt: tel. 23 672-24-53 Parafia pw. św. Franciszka w Ciechanowie Termin: marzec, kwiecień, maj, czerwiec 2020 r. w sali parafialnej Prowadzący: ks. Grzegorz Kaczorowski, ks. Grzegorz Makowski, pani Teresa Morawska Kontakt: tel. 23 672-22-36 Parafia pw. św. Tekli w Ciechanowie Termin: marzec, listopad 2020 r. w sali parafialnej Prowadzący: ks. Radosław Wiśniewski, pan Piotr Świercz Kontakt: tel. 23 672-26-50

Maków Mazowiecki

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Krasnem Termin: 7, 14, 21, 28 marca 2020 r.; 4, 18, 25 kwietnia 2020 r.; 5, 12, 19 26 września 2020 r. (sala katechetyczna) Prowadzący: ks. Krzysztof Kujawa, ks. Łukasz Kiciński, pani Elżbieta Roszkiewicz, pani Joanna Straszak Kontakt: tel. 518-876-012

Bielsk

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Gozdowie Termin: 2, 9, 16, 23 lutego 2020 r. Prowadzący: ks. Stanisław Opolski, ks. Wiesław Piątek Kontakt: tel. 24 276-24-27 Parafia pw. św. Floriana w Proboszczewicach Termin: 1, 8, 15, 22 marca 2020 r. Prowadzący: ks. Kazimierz Dziadak, pani Wiesława Duchewicz Kontakt: tel. 24 261-22-27 Parafia pw. św. Onufrego w Staroźrebach Termin: 3, 10, 17, 24 maja 2020 r. Prowadzący: ks. Krzysztof Zakrzewski, pani Joanna Zawodniak Kontakt: tel. 24 261-56-91 Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku Termin: 4, 11, 18, 25 października 2020 r. Prowadzący: ks. Jerzy Zdunkiewicz, pani Katarzyna Olszewska Kontakt: 24 261-56-91

Płońsk Północ

Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku Termin: I, II, III, IV niedziela miesiąca stycznia, lutego, marca, maja i lipca 2020 r. (godz. 15.30 – 17.30, sala parafialna na II piętrze) Prowadzący: ks. Wojciech Ciemerych, pani Małgorzata Popłonkowska, pani Małgorzata Jatkowska, pani Agnieszka Gzylewska, pani Mirosława Tabor, pan Sławomir Tabor, pani Teresa Bałdyga, pani Katarzyna Jatkowska, pani Agnieszka Kasińska, pani Joanna Justat, pan Justat Kontakt: tel. 23 662 33 66, e-mail: parafia@maksymilian.plonsk.pl Parafia pw. św. Urbana w Baboszewie Termin: II i IV niedziela miesiąc lutego, marca, kwietnia, maja i czerwca 2020 r. (sala parafialna, po Mszy św. o godz. 17.00) Prowadzący: ks. Stanisław Gutowski, pani Marta Dygan, pan Rafał Dygan, pani Bożena Anna Prusińska Kontakt: tel. 605-570-029, e-mail: stanislawgutowski11@gmail.com

Nasielsk

Parafia pw. św. Wojciecha w Nasielsku Termin: niedziele w marcu, kwietniu, maju i czerwcu; początek o godz. 14.00 Prowadzący: ks. Tadeusz Pepłoński, ks. Grzegorz Ostrowski, ks. Grzegorz Bednarczyk, ks. Piotr Wilkowski, pani Aldona Czernik, pani Katarzyna Majewska Kontakt: tel. 23 691-26-53

Pułtusk

Brak danych.

Serock

Parafia św. Anny w Serocku Termin: Brak danych. Prowadzący: ks. Dariusz Rojek, pani Danuta Laskowska Kontakt: tel. 22 782-73-22

Zakroczym

Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Stary) Termin: środy kwietnia 2020 r., środy października 2020 r. (teatrzyk w podziemiach kościoła parafialnego, godz. 19.00) Prowadzący: ks. Andrzej Redmer, pani Agnieszka Rutkowska, pani Bożenna Eliasz Kontakt: tel. 519-857-538; e-mail: parafia.maksymiliana.modlin@gmail.com

Wyszogród

Brak danych.

Bodzanów

Parafia pw. św. Anny w Miszewie Murowanym Termin: 22, 29 lutego; 14, 21 marca; 25 kwietnia; 9, 23 maja; 6, 30 czerwca; 4, 18 lipca; 22 sierpnia; 5, 19 września; 3 października 2020 r. Prowadzący: ks. Roman Jankowski, pani Maria Młotkowska, pani Barbara Jachura, pani Dagmara Stefańska Kontakt: 24 260-60-18

Płock Wschód

Brak danych.

Płock Zachód

Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku Termin: 3, 10, 17, 24 lutego 2020 r. (sala w kościele, godz. 19.00) Prowadzący: ks. Marcin Kędzia, państwo Marta i Marcin Listkowscy Kontakt: tel. 24 263-12-13

Gąbin

Parafia pw. św. Mikołaja w Gąbinie Termin: Brak danych. Prowadzący: Kontakt:

Gostynin

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie Termin: 1, 8, 15, 22 marca 2020 r; 3, 10, 17, 24 maja 2020 r.; 5, 12, 19, 26 lipca 2020 r.; 6, 13, 20, 27 września 2020 r. (sala przy kancelarii parafialnej, godz. 18.00) Prowadzący: ks. Marcin Milewski, ks. Dariusz Sielczak, ks. Leszek Rutkowski, pani Ewa Kostkiewicz, pani Danuta Piątkowska Kontakt: tel. 508-069-723 (tylko sms)

Dobrzyń nad Wisłą

Brak danych.

Mława Wschód

Parafia pw. św. Stanisława BM w Mławie Termin: 1, 8, 15, 22 lutego 2020 r.; 7, 14, 21, 28 marca 2020 r.; 4, 18, 25 kwietnia i 2 maja 2020 r.; 9, 16, 23, 30 maja 2020 r.; 6, 13, 20, 27 czerwca 2020 r.; 4, 11, 18, 25 lipca 2020 r.; 5, 12, 19, 26 września 2020 r.; 3,10,17, 24 października 2020 r. (sala „Nazaret”, ul. 3 Maja; w godz. 10.00 – 12.00) Prowadzący: ks. Karol Kaniecki, ks. Krzysztof Szwejkowski, ks. Marek Grabowik, pani Joanna Benecka-Rychcik, pani Anna Świetlicka Kontakt: 23 654-41-48

Płońsk Południe

Parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku Termin: I, II, III, IV niedziela października, godz. 17.00 Prowadzący: ks. Dawid Witkowski, pani Anna Czerniawska, pani Edyta Zielińska, pan Grzegorz Czerniawski Kontakt: parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku, e-mail: xwitkowski@interia.pl