Szanse i pułapki męskiego życia – Winnica

Wieczorne spotkania otwarte: Szanse i pułapki męskiego życia

Winnica, 5-7 października 2018 (piątek, sobota, niedziela)

Te spotkania odbędą się w kościele w Winnicy. Wstęp wolny, nie obowiązują zgłoszenia.

Plan spotkań otwartych

Piątek 19.00 – Eucharystia; 19.30 – konferencja „Etapy w życiu mężczyzny – moja życiowa perspektywa.”

Sobota 19.00 – Eucharystia; 19.30 – konferencja „Stracona szansa – historia Balaama.”

Niedziela 15.00 – Eucharystia; 16.00 – konferencja „Zawzięty czy wytrwały?”

Spotkania pogłębiające – warsztaty: Historia skrócona strongmana Samsona

Golądkowo, 6 października 2018 (sobota)

Spotkanie odbędzie się w auli internatu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie (Golądkowo 41G)

Liczba miejsc ograniczona – wymagane wcześniejsze zgłoszenie. Koszt spotkania (obiad, kawa i ciastka) to 20 złotych od osoby, wpłaty na miejscu. Jeśli kogoś nie stać to płaci tyle na ile go stać. Zgłoszenia telefonicznie 501-231-895, mailowo (proszę podać imię i nazwisko, adres i telefon) zpm@natan.pl lub osobiście w kancelarii.

Plan spotkania zamkniętego

10.00 – Sesja I

ok. 13.00 – Obiad

14.00 – Sesja II

ok. 15.15 – Przerwa na kawę

15.30 – Sesja III

ok. 17.00 – Zakończenie

Magdalena i Wiesław Grabowscy

Swoje osobiste nawrócenie przeżyli w 1978 roku. Od początku lat 80-tych byli zaangażowani w działania ewangelizacyjne w ramach międzywyznaniowego Ruchu Chrześcijańskiego Mt28 (dawniej znanego jako Ruch Nowego Życia). Od 1993 do 2018 roku prowadzili Służbę Rodzinie we współpracy z FamilyLife Ministry. Obecnie są pracownikami Fundacji “En Arche”, której misją jest wspieranie wartości i inicjatyw chrześcijańskich.
Magdalena i Wiesław są wykładowcami na rekolekcjach i konferencjach dla małżeństw i rodziców, na których prezentują model rodziny w oparciu o zasady Pisma Świętego.
Ich pasją jest praktyczne studiowanie Pisma Św. Swoją przygodę z Biblią rozpoczęli ponad 30 lat temu. Prowadzą rekolekcje, wykłady i seminaria odnoszące się do tematyki biblijnej, zarażając swoją pasją słuchaczy.
Zazwyczaj przemawiają razem, ale zdarza się im też występować indywidualnie. Szczególnie wtedy, gdy Magda prowadzi spotkania tylko dla kobiet, a Wiesław dla mężczyzn.

Wiesław ukończył wydział Samochodów i Maszyn Roboczych na Politechnice Warszawskiej. Magdalena jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Ponadto
– ukończyli dwuletnie Diecezjalne Studium Życia Rodzinnego,
– przeszli szkolenie w Family Life Ministry w 1993 roku w Little Rock Arkansas USA
– ukończyli Instytut Studiów Biblijnych

Razem są współautorami podręcznika do przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie p.t. „Zanim wybierzesz” a Magda jest autorką książek: “Kobieta warta królestwa”, “Klucze do pokoju”, “Wielka wędrówka” i “Cudowna przemiana”.
W ramach Służby Rodzinie a potem Fundacji “En Arche” od 1993 roku przeprowadzili ponad 250 razy szkolenia, warsztaty i rekolekcji z zakresu małżeństwa i rodziny, w różnych miejscach w Polsce, dla różnych grup odbiorców (małżonkowie, rodzice, nauczyciele.) [Także w Anglii i USA]. W szkoleniach tych łącznie wzięło udział ponad 10.000 osób.
Od ponad 20 lat systematycznie prowadzą też szkolenia dla narzeczonych w tym także od ponad kilkunastu lat według autorskiego programu. (W tych szkoleniach dla narzeczonych wzięło w sumie udział kilka tysięcy osób).
Systematycznie i doraźnie współpracują z różnymi grupami i wspólnotami prowadząc zajęcia o tematyce małżeńskiej, rodzinnej i biblijnej. (M.in.: Domowy Kościół, Grupy Odnowy w Duchu Świętym, Rodzinne Świętowanie Niedzieli, Mężczyźni św. Józefa, ośrodki rekolekcyjne, szkoły i przedszkola katolickie… )

Prywatnie Magdalena i Wiesław są rodzicami trzech żonatych już synów i dziadkami siedmiorga wnucząt.

**************************************

Więcej informacji o prowadzącym na stronie: http://mwgrabowscy.pl

Skip to content